Indywidualny Puchar Polski 08-03-2020 Poznań

Na pierwszych zawodach kalendarzowych roku 2020 zawodnicy naszego klubu wystartowali prezentując dobry poziom sportowy na początku sezonu startowego. Rywalizacja odbywała się w  dwóch klasach sportowych mistrzowskiej i pierwszej. Wśród młodszej grupy do finałów dziewcząt zakwalifikowały się następujące zawodniczki zajmując kolejne miejsca : 4m Konarzewska Anna, 6m Mielcarek Sandra oraz 7m Oszmałek Natalia. Wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej mieliśmy trzech finalistów: złoty medal zdobył Prociak Marcel, 6m Ślusarek Jan oraz 8m Matuśkiewicz Tycjan.

W kategorii seniorów rywalizację wśród kobiet wygrała zawodniczka naszego klubu Świtalska Magdalena oraz 5m zajęła Stróżyk Julia oraz 6m Kluczyńska Marta. Wśród mężczyzn do ośmioosobowego finału dostało się czterech zawodników z naszego klubu, którzy wywalczyli kolejno brązowy medal Adamczak Fryderyk, 4m Świetlikowski Aleksander, 5m Zakrzewski Artur, 6m Jaworski Łukasz.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy naszych wychowanków.